Evenimentul zilei

Dum08252019

ActualizatMie, 15 Mai 2013 12pm

Back Sunteți aici:Actualitate ATENTIE, și mâine, 13 august, au fost programate DECONECTĂRI DE LUMINĂ. Vezi unde

ATENTIE, și mâine, 13 august, au fost programate DECONECTĂRI DE LUMINĂ. Vezi unde Recomandat

12 August 2019 - 

Pentru îmbunătățirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. „Red Union Fenosa" S.A. anunţă că marți, 13 august 2019, vor avea loc lucrări programate de întreținere, renovare și modernizare a rețelelor electrice pe adresele și în intervalele de timp indicate mai jos: 

1. Chişinău, sectorul Botanica:

str.Independenței 2/1, 2/2, 4, 4/1, 4/2, 4/5, N.Titulescu 39 - în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

2. Chişinău, sectorul Centru:

str.A.Bernardazzi 9999, A.Mateevici 25-63, 40-58, A.Crihan 16A,B, Galbena 4, 5, 7, M.Eminescu 1, 2, 4, Universității 1-39, 2-36 - în intervalul de timp între 11:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

3. Chişinău, sectorul Ciocana:

str.Transnistria 6 - în intervalul de timp între 09:15 - 20:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

4. Chişinău, sectorul Rîşcani:

str. 8 Martie 37-115, 38-120, A.Lupan 1-17, V.Badiu 21-31, 38-70, 999, Călușari 10-48, 13-17, 35-41, 65, C.Brîncoveanu 32-36, 37-45, Constructurilor 8-76, 35-147, Criuleni 1-63, 2-58, Criuleni str-la 8-58, 13-63, Doina 53-113, 54-82, Doinea și Ion Aldea-Teodorivici 11/2, Grădinarilor 1-21, 2-18, Liviu Damian 1-57, 2-58, Liviu Damian str-la 19, Montană 10-34, 11-23, Pitulicii 15-29, Podgorenilor 5, 14-36, 17-97, 88-126, Poștei 35-53, 78-100, Putnei 8-24, 11-25, Solidarității 1-19, 2-20, E.Teodoroiu 5-11, V.Crăsescu 1-51, 2-46, V.Crăsescu str-la 1-53, 2-50, V.Comarov 3-15, 16-18, V.Comarov str-la 10, 18 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru reparația parții constructive PT242 ID04/6kV 1,2

str.A.Russo 1, 1/1, 1/5, 1A, bd.Moscova 2, 999, 9999 - în intervalul de timp între 11:00 - 13:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

str.Astronom N.Donici 1-27, 4-60, Gr.Vîrtosu 1-21, 2-18, Gura Văii 1, 5, Ipotești 20-24, 21-63, Memoriei 1-35, 2-56, Mircești 1, 71, 99, 999, 9001, 9999, Studenților 3-6, T.Panfile 1-43, 2-62, 208, 270, 9999, Valea Albă 1-31, 2-70, Voluntar Filip Lupașcu 2-22, 3-23, 60, Zamolxe 1-29, 2-22 - în intervalul de timp între 11:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

5. Anenii Noi:

s.Bulboaca: str.Bulboaca, Cosmonauţilor, Cucorilor, Dacia, Livezilor, Nicolae Dimo, Viilor - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:45 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Floreni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 14:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Mereni - parțial, în intervalul de timp între 14:30 - 16:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Speia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene

6. Basarabeasca:

or.Basarabeasca: 1 Mai str-la JD, 24 August, Alexandr Puşkin str-la JD, Basarabia str-la JD, Budionnîi JD, Comsomoliscaea, Crasnoarmeiscaea JD, Depoului str-la JD, Drujba JD, Karl Marx, Matrosov, Mira JD, Molodejnaea JD, N.Krupskaea str-la, Nicolai Cernîşevski JD, Nicolai Gogol JD, Privogzalinaea JD, Puteiskaea JD, Raketnaea, Serghei Kirov JD, Serghei Lazo JD, Sovhoznaea, Stepnaea, Ucrainscaea JD, Vasilii Jukovski JD, Verhnii str-la Jd, Vladimir Maiacovski JD, Voczalinaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

7. Cahul:

s.Alexanderfeld: str. 30 let Pobedî, 8 Martie, Drujba, Parcovaea, Sadovaea, Smolenskaea, Specialiştilor - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:35 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

8. Cantemir:

s.Capaclia, s.Haragîș, s.Vișniovca, s.Șamalia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Lingura, s.Tartaul - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:30 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

9. Comrat (UTA Găgăuzia):

or.Comrat: str.Comsomoliscaea, Grigore Cotovschi, Maxim Gorki, Osvobojdenie - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:10 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

or.Vulcănești: str.Bolgradscaea, Lenin, Voronțova, Vorșilov - parțial, în intervalul de timp între 11:30 - 14:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Cazaclia: str.Dimitrova - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:30 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice

s.Chiriet-Lunga: str.Comsomolskaia, Grigore Cotovschi, Grigore Cotovschi str-la, Sadovaea, Serghei Lazo - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

10. Călăraşi:

or.Călăraşi: str.Mihai Kogălniceanu - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Horodiște - parțial, în intervalul de timp între 08:45 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Vălcineţ: str. 1 Mai, 27 August, 31 August 1989, 8 Martie, 9 Mai, Alecu Russo, Alexandru cel Bun, Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Aron Pumnul, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Bogdan Vodă, Ciprian Porumbescu, Codrilor, Constantin Negruzzi, Cuza-Vodă, Dacia, Dimitrie Cantemir, Dragoş Vodă, Fîntînilor, Gavriil Musicescu, Independenţei, Ion Neculce, Iurie Gagarin, Livezilor, Luceafărul, Mihai Eminescu, Mihai Viteazul, Mihail Sadoveanu, Miron Costin, Nicolae Milescu Spătaru, Nicolae Testemiţeanu, Păcii, Petru Rareş, Rădi, s.Vălcineţ, s.Velicogo, Şcolii, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ştefan Neaga, Timoşenco, Tineretului, Titu Maiorescu, Traian, Trandafirilor, Valentina Tereşcova, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu, Victoriei, Volcineţ - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

11. Căuşeni:

s.Chircăiești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 11:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Fîrlădeni - parțial, în intervalul de timp între 14:30 - 16:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Hagimus: str.Alexandru cel Bun, Căile Ferate, Cuza-Vodă, Dacia, Decebal, Dimitrie Cantemir, Hagimus, Ilie Sajin, Livezilor, Ion Creangă, Vasile Alecsandri - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

s.Larga - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Ursoaia - parțial, în intervalul de timp între 11:30 - 13:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Zolotievca - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

12. Cimişlia:

or.Cimișlia: str.Cetatea Albă, Maria Cibotari 2, 10 - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Porumbrei - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:45 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

13. Criuleni:

s.Dubăsarii Vechi - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Hîrtopul Mare - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

14. Hînceşti:

or.Hîncești: str. 31 August 1989, Alba Iulia, Alessandro Bernardazzi, Buciumul, Bucureşti, Crezantemelor, Dacia, Doina Şi Ion Aldea-Teodorovici, Floare, Florilor, George Enescu, Izvoarelor, Livezilor, Mihalcea Hîncu, Mioriţa, Toma Ciorbă, Trandafirilor, Victoriei, Vioarelor - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:15 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

or.Hîncești: str.Alexandru cel Bun, Cogîlnic, Floare, Gradinilor, Ion Creangă, Serghei Lazo - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Sofia - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Voinescu - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

15. Ialoveni:

s.Ruseștii Noi - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 15:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

16. Leova:

or.Leova: str.Alexandru Vlăhuţă, Aurel Vlaicu, Constantin Negruzzi, Constantin Negruzzi str-la, Constantin Stamati, Constantin Stere, Constructorilor, Decebal, Decebal str-la, Florilor, Gheorghe Coşbuc, Gheorghe Coşbuc str-la, Independenţei, Lacului, Livezilor, Mihai Eminescu, Miron Costin, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Petru Movilă, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tighicianului, Unirii, Valul lui Traian, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

17. Nisporeni:

or.Nisporeni: str. 9 Mai, Alexandru cel Bun, Chişinăului, Dacia, Fîntînilor, Marea Adunare Naţională, Păcii, Sfintul Ilie, Suveranitatii, Tirgului - parțial, în intervalul de timp între 08:15 - 20:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

18. Orhei:

or.Orhei: str.Chişinăului, Ciprian Porumbescu, Gheorghe Asachi, Sălcilor, Unirii - parțial, în intervalul de timp între 08:20 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Neculăieuca - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Peresecina: str. 31 August 1989, Alexandr Puşkin, Alexandru Donici, Alexandru Donici str-la, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Cosmonauţilor, Docuciaev, Mihai Eminescu, Miron Costin, Nicolae Dimo, Petru Rareş, Peresecina, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

19. Străşeni:

s.Bucovăț: str.Bîcoveț, Maria Magdalena, Vasile Alecsandri - parțial în intervalul de timp între 08:50 – 11:00, pentru conectarea noului consumator s.Țigănești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

20. Ştefan Vodă:

s.Căplani: str.Caplanî, Grigore Cotovschi, Lenin, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Serghei Lazo, Svoboda, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Răscăieți: str. 353 Diviziea, Biruinţa, Chirov, Dneprodzerjinscaea, Rascaieti, Sovetscaea, Sputnica, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

21. Teleneşti:

s.Scorțeni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Pentru informații suplimentare contactați Serviciul Suport Clienți al companiei la telefonul 022-43-11-11.

Lasă un comentariu