Evenimentul zilei

Mie11202019

ActualizatMie, 15 Mai 2013 12pm

Back Sunteți aici:Actualitate Educatie Anunt Localitățile și adresele care vor fi deconectate vineri de la energia electrică

Localitățile și adresele care vor fi deconectate vineri de la energia electrică

14 Iunie 2019 - 

Pentru îmbunătățirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. „Red Union Fenosa” S.A. anunţă că vineri, 14 iunie, vor avea loc lucrări programate de întreținere, renovare și modernizare a rețelelor electrice pe adresele și în intervalele de timp indicate mai jos:

 

1. Chişinău, sectorul Botanica, or.Sîngera:

or.Sîngera: str. 31 August 1989, Acad.Sergiu Rădăuţanu, Burebista, Costache Conache, Cuza-Vodă, Fintina Schinului, Hotin, Hotin str-la, Independenţei, Mihail Frunze, Plaiului, Plaiului str-la, Renaşterii, Serghei Lazo, Sîngera, Suveranitatii, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Unirii - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

 

2. Chişinău, sectorul Botanica, s.Dobrogea:

s.Dobrogea: str.Alexandru Donici, Chişinăului, Decebal, Dimitrie Cantemir, Florilor, Ion Creangă, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Salcîmilor, Serghei Lazo, Serghei Lazo str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Tineretului str-la, Viitorului - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

 

3. Chişinău, sectorul Buiucani:

str.Barbu Lăutaru 26A, 28, 28/1, 32, Cornului 11/1, Ghioceilor 999, Ștefan Neaga 16-38, 17-37 - în intervalul de timp între 09:20 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene

 

4. Chişinău, sectorul Centru:

str.Calea Basarabiei 4, 10, 10/2, Cărbunari 25-33, 32-38, Scoreni 8A, Tăbăcăria Veche 18-40, 19-25 - în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

str.Ialoveni 100, 100/2, 102, 102/1 - în intervalul de timp între 09:00 - 16:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

 

5. Chişinău, sectorul Ciocana, s.Coloniţa:

s.Colonița: str.Alexei Mateevici, Emilian Bucov, Hotin, Ion Vatamanu, Mihai Eminescu, Salcîmilor, Sf.Maria, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Zorilor, 31 August - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

 

6. Chişinău, sectorul Rîşcani, s.Ciorescu:

s.Ciorescu: str.Moldova, Alexandru cel Bun - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:45 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

 

7. Anenii Noi:

or.Anenii Noi: str.Concilierii Naţionale - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Bulboaca - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Floreni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 12:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Gura Bîcului: str. 1 Mai, Alexei Mateevici, Basarabia, Cuzneţova, Dnestrovscaea, Doina, Gura Bîcului, Mihai Eminescu, Novaea, Specialiştilor, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Unirii, Valea Adîncii - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Roșcani: str.Studenților - parțial, în intervalul de timp între 14:00 - 17:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

 

8. Cahul:

or.Cahul: str.Ion Luca Caragiale, Mihail Frunze, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Vasile Stroescu - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Alexandrfield - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Brînza: str.Cutuzova - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Manta - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 10:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

 

9. Cantemir:

s.Doina - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 10:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Lingura - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

 

10. Comrat (UTA Găgăuzia):

or.Ceadîr Lunga: str.Polevaea, Karl Marx - parțial, în intervalul de timp între 09.30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

 

11. Călăraşi:

or.Călărași: str.Alexandru cel Bun, Alexandru cel Bun 2 str-la, Alexei Mateevici, Constantin Negruzzi, Daneză, Hîrjăuca, Mihai Kogălniceanu, Mihai Kogălniceanu 1 str-la, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Varlaam 2 str-la - parțial, în intervalul de timp între 10:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

or.Călărași: str.Alexandru cel Bun, Mitr.Varlaam - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 16:00 pentru conectarea clienţilor noi

s.Bravicea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Sipoteni: str.Chişinăului, Dacii, Dacilor, Deleanu A., Dimitrie Cantemir, Florilor, Gheorghe Asachi, Sipoteni, Sipoteni, Traian, Vasile Lupuor - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 16:00 pentru conectarea clienţilor noi

 

12. Căuşeni:

or.Căușeni: str.Alba Iulia, Alexandru Donici, Constantin Stamati, Gheorghe Asachi, Iurie Gagarin, Livezilor, Mihai Eminescu bd, Tighina şos, 31 August 1989 - parțial, în intervalul de timp între 12:00 - 14:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Baimaclia - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 12:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Chircăiești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 11:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Cîrnațeni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

 

13. Cimişlia:

s.Batîr, s.Troițcoe - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

 

14. Criuleni:

s.Ustia: str.Ustia, Mihail Frunze - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

 

15. Hînceşti:

s.Bratianovca - parțial, în intervalul de timp între 14:00 - 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Cărpineanca: str.Valea Florii - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 13:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Drăgușeni , s.Bobeica - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:20 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

 

16. Ialoveni:

s.Hansca - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Nimoreni - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 19:10 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Puhoi - parțial, în intervalul de timp între 08:00 - 19:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice

s.Răzeni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Sociteni - parțial, în intervalul de timp între 15:00 - 17:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Vasieni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

 

17. Leova:

s.Cîzlar - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Troița - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

 

18. Nisporeni:

or.Nisporeni: str.Alexandru cel Bun, Ioan Vodă, Livezilor, Păcii, Toma Ciorbă - parțial, în intervalul de timp între 08:45 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

 

19. Orhei:

or.Orhei: str.Unirii - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Pelivan - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

 

20. Străşeni:

s.Lozovo: str.Acad.I.Grosul, Biruinţa, Dumbrăviţa, Grigore Vieru, Mihai Eminescu, Oanţa, Prieteniei, Vasile Alecsandri, Zubova - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Țigănești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

 

21. Ştefan Vodă:

s.Carahasani: str.A.Tabacarea, Alexandru cel Bun, Carl Marx, Mihail Frunze, Mira, Sovetscaea - parțial, în intervalul de timp între 10:40 - 13:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

s.Grădinița: str. 1 Mai, Cutuzova, Iurie Gagarin, Lenin, Lesnaea, Mira, Molodejnaea, Pobedî, Serghei Lazo, Sovetscaea - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:25 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Leuntea: str.Alexandr Puşkin, Chirov, Cicalova, Gheorghi Jucov, Gherman Titov, Lenin, Matrosov, Maxim Gorki, Mihail Frunze - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:25 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Popeasca: str. 27 August, 31 August 1989, Cazacu Ion, Comsomoliscaea, Florilor, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Lenin, Mihail Frunze, Mihail Frunze str-la, Mira, Molodejnaea, Popeasca, Sovetscaea, Ștefan cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 19:20 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Talmaza: str. 1 Mai, 27 August, 31 August 1989, Alexandr Puşkin, Alexei Mateevici, Anton Macarenco, Biruinţa, Cojedub, Comarova, Constantin Negruzzi, Constantin Stamati, Coroleva, Cosmonavtov, Cutuzova, Dubinina, Duca Vodă, Florilor, Gherman Titov, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Lomachina, Matrosov, Mihai Eminescu, Mioriţa, Morilor, Pavlova, Pobeda, Prietenia, Talmaza, Suvorov, Timireazev, Tinereţii, Traian, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 11:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

 

22. Taraclia:

or.Taraclia: str.Bulgară, Ceabanova V.Curcenco str-la, Grigore Cotovschi, Kurcenko, Mati Bolgaria, Matrosov, Mira, Nicolai Pirogov, Octeabriscaea, Serebreak, Stepnaia, Taraclia, Vasilii Ceapaev, Veaceslav Cara - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

 

23. Teleneşti:

s.Codru - parțial, în intervalul de timp între 10:15 - 17:10 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Scorțeni - parțial, în intervalul de timp între 10:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

 

Pentru informații suplimentare contactați Serviciul Suport Clienți al companiei la telefonul 022-43-11-11.

Lasă un comentariu